fbpx

У Франківську проходить конкурс молодих ковалів

Культура 20:16, 12.10, 2015

З 1 жовтня в Івано-Франківську вже вдруге поспіль проходить загальноміський конкурс серед молодих ковалів на кращий мистецький виріб з металу. Традиційно конкурс проходить у двох вікових категоріях: учні старших класів та студенти. Конкурс триватиме протягом жовтня та проходитиме в два етапи: відбірковий та фінальний.

Відбірковий етап конкурсу проходить в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Завданням для студентів є розроблення ескізів ковальських робіт на тему "Оберіг". Після проведеної оцінки журі визначить 5 кращих робіт студентів, що пройдуть в наступний етап, повідомляється на сайті МВК.

16 жовтня 2015 року у Вищому професійному училищі №21 на відбірковому етапі учні повинні будуть виконати 3 завдання: протягування металу за два нагріви, згинання металу у кільце на вилці наковальні, виготовлення ковальського цвяха. До виконання кожного наступного завдання проходитимуть кращі учасники, а після виконання третього завдання журі обере 5 кращих учнів, що пройдуть у фінальний етап конкурсу.

Фінальний етап конкурсу відбудеться 28 жовтня 2015 року в приміщенні Вищого професійного училища № 21. Завданням для  учнів старших класів буде  виготовлення кованої підкови, а для студентів – практичне втілення ескізів робіт на тему "Оберіг".

Фіналісти конкурсу будуть відзначені винагородами та дипломами учасників завершального етапу відповідно до зайнятого місця.

Конкурс проводиться в рамках проекту "Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання", що фінансується з коштів Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: