fbpx

У Франківську проведуть зустріч для ІТшників, які цікавляться контролем якості

Суспільство 12:49, 21.02, 2018

У суботу, 24 лютого, в Івано-Франківську відбудеться "Spring QC Meetup" для представників ІТ-галузі, а також для людей, які бажають увійти в цю сферу.

Команда організаторів зазначає, що такий захід проводиться для того, щоб поширювати знання у галузі контролю якості програмного забезпечення та популяризувати ІТ-індустрію в Івано-Франківську.

"Цього разу на вас чекають практичні, інформативні та цікаві теми. Ми продовжуємо концепцію трьох докладів, які будуть корисними як в роботі з "software", так і в роботі з "peopleware". А простіше – як знаходити дефекти у незнайомих продуктах, полегшити собі життя за допомогою простих методів автоматизацій і при цьому залишатись великим дружним колективом зі своїми колегами", – кажуть організатори.

Перед учасниками зустрічі з доповідями виступлять три спікери.

Тарас Олексин в доповіді про "Інтро в Linux" розкаже, як найпростішими методами полегшити рутинні дії, використовуючи операційну систему Linux.

Юлія Тарновська готує презентацію про "Дослідницьке тестування", присвячену визначенню поняття "Exploratory Testing", основним принципам, діям та типам.

Тетяна Лесів розповість про "Мистецтво надання зворотного зв'язку", яка навчить слухачів вести діалоги, "продавати" свої ідеї та рішення, захищати свою точку зору. "Як сказати розробнику, що насправді це "не фіча а баг". Менеджеру  про ризики його рішення. Колегам  щоб не брали твою улюблену чашку і при цьому тебе не забули при наступному переїзді в нову кімнату",  обіцяє навчити Тетяна.

Такі заходи проводяться чотири рази на рік.

Наразі до спільноти ІТ-фахівців (QC community in the IF IT Cluster) входить понад 150 учасників.

Участь у "Spring QC Meetup" безкоштовна.

Початок о 14:30 в Університеті права ім. Короля Данила Галицького.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: