fbpx

У Франківську проведуть зустріч айтішників, які цікавляться тестуванням безпеки

Суспільство 11:41, 24.10, 2018

У суботу, 27 жовтня, для представників ІТ-сфери та тих, хто хоче до неї увійти, відбудеться Autumn QC Meetup, присвячений темі тестування безпеки (Security Testing).

Окрім трьох доповідей, учасники почують, що і як тестують для перевірки безпеки проекту, та отримають практичні кейси від спеціалістів у цій галузі.

Спікерами на зустрічі будуть:

1) Максим Проценко із темою "Hack your project. Starter kit" ("Тестування безпеки. Путівник початківця").

"З кожним роком у світі зростає кількість кіберзагроз. І українці це знають не з чуток. Світ змінюється, але більшість продовжує зволікати з безпекою своїх проектів. Наскільки складно почати і як донести важливість тестування безпеки до свого менеджера? Про це і будемо розмовляти", – анонсує Максим свою доповідь для початківців у сфері тестування безпеки.

2) Артем Корчевий із темою "Test in REST. API testing with the help of Rest Assured".

"Автоматизація тестування REST API на сьогоднішній день є актуальною темою. Кожен інженер якості тією чи іншою мірою матиме чи вже мав справу з тестуванням АПІ, проте з таким хорошим інструментом як Rest Assured цей процес буде доволі простим та цікавим, – зазначає Артем. – Доповідь розкриє вам поняття АПІ тестування на прикладі популярного ресурсу та продемонструє автотести для базового рівня". 

3) Степан Шикеринець із темою "Security improvement into SDLC".

"Ми розглянемо тестування вразливості у повному життєвому циклі програмного забезпечення (SDLC) та вимоги до безпеки розробки програм з точки зору тестування", – каже Степан.

Такі заходи проводяться чотири рази на рік.

Наразі до спільноти ІТ-фахівців (QC community in the IF IT Cluster) входить понад 150 учасників.

Зустріч відбудеться 27 жовтня о 14:00 в університеті Короля Данила. Захід безкоштовний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: