fbpx

У Франківську провели "День здоров'я" у зв'язку зі спекою

Здоров'я 09:43, 08.06, 2015

У міській поліклініці №1 Івано-Франківська відбувся "День здоров'я", під час якого медики вимірювали артеріальний тиск і встановлювали групи ризику відповідно до погодних умов.

За час акції до лікарів, щоб виміряти тиск, звернулося 57 пацієнтів. Медики виявили один гіпертонічний неускладнений криз і надали невідкладну допомогу. В 11 осіб діагностували артеріальну гіпотензію – понижений тиск, у 7 осіб вперше було виявлено підвищений рівень АТ. ВІдповідно всі пройшли ЕКГ-обстеження і отримали консультацію кардіолога. Кожному відвідувачу було надано пам’ятку про артеріальну гіпертензію, а особам з підвищеним АТ додатково подарували особисті щоденники для самоконтролю артеріального тиску.

"День здоров'я" провели у зв’язку з різкою зміною погодних умов, а саме  зі спекою, яка провокує підвищення артеріального тиску як у людей, які приймають гіпотензивні препарати, так і у людей, які мають тільки фактори ризику розвитку артеріальної гіпертензії (цукровий діабет, ожиріння, тютюнопаління) і відповідно є в групі ризику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: