fbpx

У Франківську розпочався фестиваль "Коляда на Майзлях". ВІДЕО

Стиль життя 16:33, 08.01, 2016

З 8 до 17 січня в церкві Царя Христа монастиря отців Василіян, що в Івано-Франківську, відбувається сьомий різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях".

Цього року до участі у різдвяному святковому дійстві зголосилися аматорські та професійні хорові колективи, ансамблі, фольклорні гурти, вертепи не лише з Прикарпаття, а й з усієї України. Організаторами фестивалю є парафія Царя Христа при монастирі отців Василіян УГКЦ, пише ГК.

Фестиваль "Коляда на Майзлях" розпочався із благословення Митрополита і Архиєпископа Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Володимира (Війтишина), який під час ранкової Архиєрейської Літургії наголосив на важливості такої події.

"Одне з таких релігійних прекрасних дійств, яке започаткували наші отці Василіяни на прафії, вже давно перейшло рівень парафії і навіть Архієпархії, бо з різних єпархій приїжджають колядники – гурти, хори, виконавці. Ми маємо відгуки тих колективів, які хочуть їхати до нас і зі сходу України, нашої столиці і з багатьох інших міст", – наголосив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ Володимир Війтишин.

За його словами, традиція вертепів є великим багатством України, яке розвивалося в тисячоліття нашого християнства і сьогодні прийшло до нас через важкі роки безбожництва, атеїзму.

Після Архиєрейської Літургії розпочнуться виступи церковних та камерних хорів. 8 січня виступатиме церковний хор "НАДІЯ", камерний хор "CANTEMUS" та молодіжний хор "ОСАННА" церкви Царя Христа монастиря оо. Василіян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: