fbpx

У Франківську розповіли про досвід Норвегії у питаннях реформ та ініціатив

Суспільство 16:05, 11.07, 2015

У громадському ресторані "Urban Space 100" відбулась зустріч із учасниками Програми Фонду Богдана Гаврилишина "Молодь змінить країну" та проекту "Young entrepreneurs – Norwegian – Ukrainian Business Development" Норвезько-Української Торгової Палати (NUCC).

У квітні учасники з Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Запоріжжя, Харкова та Києва побували в Норвегії та набиралися досвіду для реалізації реформ та ініціатив у своїх регіонах.
Івано-Франківськ – перше місто, де презентували програму. Тут її представила юрист, викладач НУ "Києво-Могилянська Академія" Наталія Тужеляк, повідомляє "Репортер".

"В Норвегії ми провели тиждень, практично відвідали всі міністерства – говорить Наталія Тужеляк. – Дізнавалися про реформи в сфері Мін'юсту, настільки воно є можливістю для України, оскільки зараз країна готує два етапи реформ – сфері юстиції та децентралізації. Дивилися, яким чином розвиваються спорт, освіта, діють активні громадські платформи. Наприклад, в Норвегії при кількості 5 мільйонів населення діє 115 тисяч громадських організацій. Тобто населення там нереально активне".

Також  учасники програми розповідали франківцям про особливості ведення бізнесу у Норвегії, розвиток спорту, а ще розказували про освітні можливості стажування для української молоді в інших країнах.

Довідка: Програму "Молодь змінить країну" Фонд Богдана Гаврилишина започаткував у 2012 році і вже більше 200 молодих людей змогли відвідати Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, Польщу. Досвід, отриманий там, допомагає молоді – учасникам програми побудувати нову якісну та ефективну модель державного управління. Основна мета програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін та реформ на державному рівні та у регіонах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: