четвер, 21 березня

У Франківську розповіли, скільки депутати "заробляють" через систему ProZorro

В Івано-Франківську відбулася презентація результатів антикорупційних розслідувань, які здійснювали експерти Центру громадського моніторингу та досліджень протягом 2017 року у рамках проекту "Прозорі декларації – запорука добробуту!".

"Центр громадського моніторингу та досліджень" проаналізував декларації, дослідив компанії та структури, до яких мають стосунок народні обранці Івано-Франківської міської ради, і з’ясував, скільки ж вони "заробляють" через систему ProZorro.

Найуспішнішим виявилось ТОВ "БК Структура", яке займається будівництвом житлових та нежитлових приміщень і належить 35-річному депутату Івано-Франківської міської ради Степану Руднянину. За 2017 рік компанія тричі брала участь у відкритих торгах, підписала один договір за переговорною процедурою та уклала 14 угод за процедурою звітування. Загальна сума укладених договорів – 88 582 218,09 грн. 

До цього переліку народних обранців та чиновників Івано-Франківської міської ради, які добре "заробили" на торгах через систему ProZorro, також увійшли: Стефан Магас (ТзОВ "Карпаттеплосервіс" отримало замовлень на 1 060 722,46 грн), Роман Онуфріїв та Петро Гавриш (ТзОВ "Місто-НВ" отримало замовлень на 947 700 грн), Олександра Федорук (ТОВ "ЮТІМ" уклало 6 договорів за процедурою звітування на загальну суму 105 500 грн та ТОВ "ЙОЛО Корпорейшн"  7 451,64 грн.), Микола Ковальчук (ТОВ "ОМК ІНВЕСТ" – 24 301,05 грн).

КОМЕНТУВАТИ