В ході досудового розслідування встановлено, що зловмисник впродовж грудня 2014 – січня 2015, вдаючи з себе працівника правоохоронного органу та обіцяючи непритягнення до кримінальної відповідальності, виманив в мешканців Івано-Франківська 5 тис. дол. США та 72 тис. грн.
Так, представляючись слідчим міліції, молодик у телефонній розмові повідомляв про те, що хтось із родичів вчинив правопорушення і для уникнення відповідальності необхідно терміново передати кошти.
Таким чином він ошукав десятьох іванофранківців. Зокрема, одній із жертв зловмисник повідомив, що її син вчинив ДТП, у якому постраждала дитина, і виманив у неї понад 51 тис. грн, які жінка зібрала для лікування свого хворого молодшого сина.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (шахрайство) та ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) КК України скеровано для розгляду по суті до Івано-Франківського міського суду.
Варто також зазначити, що цей правопорушник раніше неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів.