fbpx

У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир

Суспільство 12:15, 28.09, 2018

Сьогодні в Івано-Франківській міськраді відбулося вручення договорів на квартири в новобудовах ветеранам-учасникам АТО.

28 вересня в Івано-Франківську 18 учасників АТО отримали договори на свої квартири. Частина з них знаходиться в стадії будівництва, частина  здана в експлуатацію. Шість квартир  за проектом "Житло воїнам АТО", решта надаються за проектом ЖБК "Соціум"  всього 8 двокімнатних і 10 однокімнатних квартир.

Квартири отримали учасники АТО: Трінічук Орест, Процький Андрій, Лавров Микола, Боронюк Олександр, Носик Ігор, Шебедуцький Микола, Граблюк Любомир, Ляхов В’ячеслав, Деркач Ігор, Ілку Ярема, Яцишин Віктор, Марко Василь, Надія Богович, Багнюк Ярослав, Верановський Юрій, Волинков Валерій, Музиченко Олександр, Манюк Василь, Перепічка Віктор.

Одну з квартир вручили жінці, матері, яка почала шлях з часів Майдану. "Вона зробила дуже багато, знаю, що в неї важка ситуація, дочка поборола рак, вона взяла в руки зброю і вже третій рік захищає Україну",  розповіли організатори вручення. 

У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир 1

Протягом цього року це вже третє вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дев'яте протягом неповних двох років діяльності проекту. На цей час франківські атовці отримали 106 квартир. 

А вже 12 жовтня до Дня Захисника анонсують чергові, більш масштабні за кількістю, вручення договорів на нові квартири атовцям в обласній філармонії.

"Ще 74 бійці у затвердженій черзі. Якщо міськрада продовжить підтримувати проект і виділятиме землю під будівництво для учасників, збільшимо кількість бійців у черзі,"  повідомив голова міської Асоціації учасників АТО, яка реалізує житлові проекти, Василь Андріїв.

За його словами, ще є 417 заяв на потрапляння у квартирну чергу. Їх затвердять, лише коли міськрада запевнить, що виділить землю під будівництво. "Буде основа  затвердимо чергу, не буде  думатимемо, як рухатися далі",  додав Андріїв.

У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир 2

Нагадаємо, що проект "Житло воїнам АТО" функціонує з жовтня 2016 року. ЖБК "Соціум" – з березня 2017 р. Засновником є голова правління Асоціації Василь Андріїв. Проект реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки, не вимагаючи фінансування з міського чи обласного бюджетів. Суть проекту полягає в тому, що Івано-Франківська міська влада надає земельну ділянку в м. Івано-Франківськ ветеранській організації. На цій ділянці атовці пропонують інвестору-забудовнику спільне будівництво багатоповерхового житлового будинку. Частину квартир у збудованому будинку забудовник віддає учасникам АТО за рахунок наданої землі під будівництво згідно з договором про співпрацю.

Проект ЖБК "Соціум" хлопці впроваджують самостійно  це продовження програми "Житло воїнам АТО" 1. Безкоштовні квартири за визначеними критеріями. 2. Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною, в чотири рази нижче ринкової вартості. 3. Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 2020 році.

Представники міської Асоціації учасників АТО наголошують, що немає нічого неможливого. Варто тільки поставити задачу і впевнено йти до неї. Черга формується наступним чином:
1. Інваліди АТО ІІІ групи
2. Багатодітні
3. Малозабезпечені
4. Інші учасники АТО (які потребують житла)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: