fbpx

У Франківську шейх Саід Ісмагілов розповів про інтеграцію мусульман у християнському суспільстві. ВІДЕО

Суспільство 16:21, 05.04, 2019

До Івано-Франківська завітав муфтій мусульман України шейх Саід Ісмагілов. Тут він зустрівся із місцевими мешканцями та журналістами, яким розповідав про культуру мусульман та їхню взаємодію із суспільством.

Саід Ісмагілов переконує, між християнами і мусульманами багато спільного. Особливо це видно у релігійній літературі.

Перш за все, і в одних, і в інших – одні моральні цінності. Муфтій вважає, що це є найкращою платформою для порозуміння, йдеться в сюжеті ТРК "РАІ".

"Мусульмани абсолютно адаптовані до життя у християнському суспільстві, тому що Україна – це переважно християнська країна, незважаючи на те, що тут є православні чи греко-католики, протестанти. Все одно мусульмани в нас інтегровані у суспільство. Це не емігранти, які поїхали останнім часом, а переважна більшість наших мусульман мають тут своє коріння", – зазначив Саід Ісмагілов.

За його словами, складна ситуація у мусульман на окупованих Росією територіях на Донбасі та у Криму. Там закрили усі навчальні заклади, які були доступні мусульманам в Україні. Все через те, що мусульманська громада ніколи не визнає російської окупації. Шейх Саід Ісмагілов переконаний, що рано чи пізно ці території повернуться до України. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: