fbpx

У Франківську шукають волонтерів для реконструкції сцени біля міського озера

Суспільство 19:22, 09.06, 2015

8 червня на міському озері розпочались ремонтні роботи великої сцени. Привезли дошки, розпочали підготовку до монтажу сцени. Демонтували старе покриття, відчистили арматуру від іржі. Сьогодні почнуть фарбування.

Матеріал для реконструкції сцени був наданий житловим комплексом "Світанковий". Магазин yes.if ua надав фарбу та витратні матеріали.  

Ідею реконструювати сцену виношували давно. Однак, як зазначають організатори культурно-мистецького проекту "АртЕфект", для цього необхідний ретельний план роботи, оскільки залучення коштів не є найболючішим завданням. 

"Ще домовленості, які тривали не один місяць, робоча сила, матеріали, засоби  – все це зайняло багато часу. Ми плекали цю ідею не один місяць", – поділився організатор та ініціатор ідеї  Сашко Донець.

Ідея оновити сцену та привести її до ладу виникла у зв'язку з проведенням заходів, частина яких відбуватиметься саме на сцені. 

Сьогодні, 9 червня, о 16.00 на сцені продовжуватиметься активна робота з реконструкції. Організатори запрошують волонтерів та усіх охочих долучитися до активної команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: