fbpx

У Франківську сортуватимуть сміття по-європейськи

Суспільство 02:17, 29.08, 2015

З 28 серпня в Івано-Франківську, перевізник твердих побутових відходів ПрАТ “АТП-0928” запроваджує сучасну систему роздільного збору сміття.

Проект розпочато з території колишнього ЖЕО №1. Жителям мікрорайону встановлено контейнери для збору побутових відходів по фракціях : вологі та сухі відходи. На кожному з таких контейнерів зображено в який контейнер та, які саме відходи дозволено викидати, пише Пульс міста.

Так до сухих відходів відноситься: скло, пластик, метал, папір. До вологих відходів відноситься: рештки їжі, засоби гігієни, органічні відходи. 

"В контейнери та контейнерні майданчики для збору відходів заборонено викидати: батарейки, лампи, будівельне сміття, побутову техніку, електроніку, опале листя та гілля, вуличні змети. Успішна реалізація цього проекту, допоможе зробити місто чистим та охайним. Хіба кожен з нас не зможе зробити цих елементарних речей, щоб жити в чистоті?" – говорить заступник директора ПрАТ “АТП-0928” М.Яцків.

”Пілотний проект нашого підприємства, це багаторічний досвід Європейських країн, з якими ми спілкувались, переймали досвід та знання. Настав час втілення його в життя і в нашому місті. Роздільний збір значною мірою зменшить завантаженість на сміттєвий полігон та на екологію міста загалом. Якщо мешканці та інші особи, що здійснюють прибирання не утворюватимуть щоденні звалища на контейнерних майданчиках, а належно утилізовуватимуть сміття по фракціях і в належно погоджених на це місцях, то наше місто стане справжньою окрасою ”.

Для того,щоб мешканці могли швидше і краще вивчити, як слід сортувати відходи, на під’їздах були розміщені спеціальні наліпки. Окрім цього, підприємство розпочало впроваджувати перший в Івано-Франківську соціальний проект ”Допоможи ближньому” уже на днях буде встановлено соціальний контейнер для збору одягу, взуття, книг.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: