fbpx

У Франківську спеціальна комісія призначила матеріальну допомогу 20 малозабезпеченим сім'ям

Суспільство 10:42, 24.12, 2015

В Івано-Франківському МВК відбулося засідання комісії з питань соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів та малозабезпечених громадян міста, яка розглядає питання щодо надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щодо встановлення приладів обліку холодної і гарячої води у помешканнях малозабезпечених мешканців міста та інші питання соціального захисту.

На черговому засіданні комісії розглянули 23 звернення про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям"). Комісія вирішила призначити допомогу 20 сім’ям та відмовила трьом сім’ям.

При прийнятті рішень про призначення чи відмову у призначенні допомоги комісія бере до уваги складені акти обстеження матеріально-побутових умов сімей, зайнятість членів сім’ї тощо.

Крім того, члени комісії розглянули 14 звернень про включення в Тимчасовий реєстр учасників АТО та членів їх сімей для надання пільг на житлово-комунальні послуги з коштів міського бюджету за місцем проживання. А також розглянули два звернення про встановлення приладів обліку води у помешканні малозабезпечених мешканців міста. Комісія прийняла позитивне рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: