fbpx

У Франківську спорудять тролейбусну лінію до БАМу

Суспільство 15:18, 19.12, 2016

В Івано-Франківську планують спорудження нової тролейбусної лінії від Європейської площі до Автостанції № 3 (вул. Мазепи). Провести увесь комплекс будівельних робіт КП "Електроавтотранс" планує у 2017 році. Кошти, необхідні для реалізації проекту, залучать через Європейський банк реконструкції та розвитку.

Загалом проект передбачає будівництво 3,5 км двосторонньої нової тролейбусної контактної мережі. Лінія проходитиме через вулиці Є. Коновальця (супермаркет "Велмарт", КП "Водоекотехпром") – вул. С. Петлюри (ПАТ "Івано-Франківський хлібокомбінат", ПАТ "Івано-Франківський м’ясокомбінат") – вул. О. Довженка (студентське містечко, спальний мікрорайон "БАМ", супермаркет "Сільпо") – вул. Гетьмана Мазепи (Автостанція №3), інформує прес-служба МВК.

У зв’язку з цим вказані вулиці зазнають змін у схемі організації дорожнього руху. Тут замінять дорожні знаки, облаштують нові зупинки громадського транспорту та додаткове вуличне освітлення.

Проект цієї мережі не тільки дозволить з’єднати екологічно чистим видом транспорту два густонаселені житлові райони, але й забезпечить рух комунального транспорту до виробничих і промислових об’єктів.

Як зазначають в "Електроавтотрансі", нове будівництво стане своєрідним "проривом" тролейбусного руху в Івано-Франківську. Адже південна частина міста зараз абсолютно не охоплена електротранспортом.

Будівництво тролейбусної лінії "Європейська площа – Автостанція №3", наголошують у міській раді, має стати відправним пунктом для подальшого суттєвого розвитку електротранспорту в Івано-Франківську. Зокрема з’єднати житловий мікрорайон "БАМ" з центральною частиною міста, мікрорайоном "Пасічна", а також розширити тролейбусні лінії до с. Крихівці та Міжнародного аеропорту "Івано-Франківськ".

КУРС писав, що до кінця року в Івано-Франківську запустять новий тролейбусний маршрут до Обласної лікарні в мікрорайоні "Пасічна".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: