fbpx

У Франківську стартувала літня школа "Дослідник - 2016". ФОТО

Суспільство 11:32, 14.06, 2016

Заняття з вивчення основ правоохоронної діяльності і скаутингу для школярів розпочались в Івано-Франківську 13 червня.

Урочисте відкриття літньої школи для дітей, яка вже третій рік проводиться у місті, відбулося в міському осередку "Пласту" Івано-Франківська. У ньому взяли участь начальник сектору ювенальної превенції Івано-Франківського відділу поліції Мар’ян Підхомний та начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець, пише КУРС з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

"Дослідники" – це пілотна програма в рамках проекту реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні. Літня школа проводиться у формі пізнавальної діяльності для дітей, зокрема щодо основ поліцейської діяльності, вивчення прав неповнолітніх та їх обов’язків. Юні дослідники під час навчання в школі будуть проходити модулі, які знадобляться їм у майбутньому.

Кожен навчальний модуль передбачає виконання дослідниками певного проекту на користь громади, який вони обирають самостійно відповідно до теми модуля. Проекти можуть стосуватись надання допомоги пенсіонерам, упорядкування території школи або парку, проведення для молодших школярів презентацій з особистої безпеки, безпечної поведінки в мережі Інтернет тощо.

Зустрічі дослідників відбуватимуться у школах два рази на місяць за участю працівника поліції та представника "Пласту". Програма ставить за мету створити національні практики, які покликані посилити функції поліції, зокрема щодо проведення профілактики правопорушень, розшуку зниклих дітей та співпраці з громадою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: