fbpx

У Франківську стартувала майстерня з розробки сценаріїв для розвитку ОТГ

Суспільство 18:44, 19.02, 2019

В Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування стартувала друга з серії майстерень (воркшопів) для ОТГ під назвою "Сценарії – куди може прямувати ОТГ в майбутньому".

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Майстерня проводиться в рамках проекту CANaction "Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад", який реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

"Вдруге гостинно вітаю представників сусідніх областей у нашому центрі. Сподіваюсь, ви досягнете усіх поставлених цілей. А окрім роботи в рамках воркшопу, яка, безсумнівно, є важливою для кожної громади-учасниці, рекомендую вам відвідати кілька знакових та цікавих місць в місті Івано-Франківську, яке цьогоріч теж стало на шлях створення об’єднаної територіальної громади", – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк, вітаючи гостей.

Протягом робочого тижня команди шести об’єднаних громад створюватимуть загальне бачення майбутнього розвитку своїх громад згідно з принципами сталого розвитку. Головною особливістю роботи цього разу стане формування кількох альтернативних сценаріїв просторового розвитку для кожної громади з огляду на потенціал та можливості, а також з урахуванням ризиків та впливу зовнішніх факторів.

Нагадаємо, у серії воркшопів беруть участь представники ОТГ з п’яти областей України: Сторожинецька міська об’єднана громада Чернівецької області, Шацька селищна об’єднана громада Волинської області, Дубівська сільська об’єднана громада Волинської області, Судовишнянська міська об’єднана громада Львівської області, Підволочиська селищна об’єднана громада Тернопільської області та Делятинська селищна об’єднана громада Івано-Франківської області.

Загалом у проекті CANaction "Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад", який реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", беруть участь 30 ОТГ зі всієї України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: