fbpx

У Франківську стартувала школа журналістики для дітей учасників АТО

Суспільство 14:47, 05.11, 2015

Вчора у приміщенні Почесного консульства Угорщини в Івано-Франківську відбулося заняття з журналістики для дітей.

Організатором такого проекту є Благодійний фонд "Відродження Прикарпаття" та Школа професійної журналістики. Тут безкоштовно можуть навчатися діти, чиї батьки воюють в зоні АТО; ті, які втратитили когось з батьків на війні, діти переселенців і тих, чиї батьки були на Майдані, пише Stanislavske.tv.

Заняття у школі журналістики відбуваються двічі на тиждень. Тут діти роблять те саме, що справжні журналісти. Вони можуть тренувати свою дикторську майстерність. Діток вчать читати, писати якісні тексти, прививають любов до книги. Також готують програми, які можна буде побачити на радіо та телебаченні. Діти пишуть статті, які друкують у солідних газетах, обласних ЗМІ, інтернет-виданнях.

В теперішньому проекті беруть участь діти 8-15 років, але запрошували також старших, які хочуть вступати на факультет журналістики наступного року. Тут готові допомогти підготувати дітям творчі доробки, які стануть їм у нагоді при поступленні у ВНЗ.

Поки що цей проект запланований на рік. 

"Чому я взялась за цей проект? Я зрозуміла, що я вже доросла до того рівня, що я б хотіла поділитися з іншими тим, що я вмію. І якщо мої учні мене переростуть, то я буду дуже-дуже рада", – ділиться Оксана Кваснишин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: