fbpx

У Франківську страхова компанія відсудила у КП "ДРЕУ" суму страхового відшкодування, яку виплатила учаснику ДТП

Суспільство 19:18, 29.10, 2014

Страхова компанія "PZU Україна" відсудила в івано-франківського комунального підприємства "Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління" 30 тисяч гривень, які виплатила учаснику ДТП.

Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія”PZU Україна” звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до комунального підприємства “Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління” про відшкодування шкоди в порядку регресу в розмірі 30300,52 гривень.

2 лютого 2014 року в Івано-Франківську по вул. Тисменицькій, 220 сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля “RENAULT Logan” та тролейбуса “Т 14Т”.

Того ж дня водій “RENAULT Logan” відповідно до договору страхування звернувся до “PZU Україна” про настання страхового випадку.

На підставі страхових актів компанія “PZU Україна” виплатила водію автомобіля за авторемонтні роботи відшкодування на суму 30300,52 гривень.

Постановою Івано-Франківського міського суду від 4 березня 2014 року інженера комунального підприємства “Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління” визнано винним у зіткненні автомобіля з тролейбусом. Суд встановив, що працівник КП “ДРЕУ” своєчасно не ліквідував ожеледицю по вул.Тисменицька в м.Івано-Франківську, що призвело до ДТП.

Таким чином Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов страхової компанії “PZU Україна” до комунального підприємства “Дорожнє ремонтно-експлуатаційне управління” про відшкодування шкоди в порядку регресу в розмірі 30300,52 гривень. Крім того, комунальне підприємство має сплатити 1827 гривень судового збору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: