fbpx

У Франківську студенти медуніверситету випустили спеціальний путівник для першокурсників

Суспільство 17:43, 01.10, 2017

Першокурсники Івано-Франківського національного медичного університету отримали дуже корисний подарунок від своїх старших колег – спецвипуск газети ІФНМУ "Ескулап-ІФ" "Путівник для першокурсника", який допоможе впоратися з адаптацією в медичному виші.

Спецвипуск для першокурсників виходить вже другий рік поспіль і допомагає адаптуватися першачкам в університеті.

Авторами спецвипуску є студентка шостого курсу Ірина Ковалюк, п’ятикурсниця Марія Полюк та студенти третього курсу Василь Кабан, Марія Мартинець, Оксана Брікнер, Ірина Образюк. Редактором і автором ідеї є третьокурсниця Юлія Філяк.

На сторінках видання зібрана найкорисніша інформація для студентів першого курсу, яка знадобиться їм в умовах стресу під час адаптації до нових умов вищої освіти. Зокрема, розповідь та поради про необхідні аксесуари студента-медика, найнеобхідніші речі, які варто носити на заняття у своєму рюкзаку. У виданні навіть є окремий розділ, де завідувачі кафедр ІФНМУ розповідають про свої навчальні предмети. Є тут детальне роз’яснення про систему оцінювання в університеті та про рейтинг. Окремий розворот присвячений розповіді про студентські організації ІФНМУ. Наприкінці видання є перелік навчальних корпусів університету з адресами, усі вони відзначені на карті Івано-Франківська.

"Першокурснику! Добре, що вступив… Дякуємо, що вижив! Не думай, що найважче позаду. Все тільки починається,  звертається до читачів редактор Юлія Філюк.  Ти зрозумієш, що твої безсонні ночі були не такими вже й безсонними. Горнятко кави стане невід’ємною частиною твого вечора. Хочеш чогось досягнути  вчись! Працюй на себе! А ми у цьому випуску допоможемо тобі дізнатись, що тебе чекає у стінах ІФНМУ".

Першокурсники оцінили роботу своїх старших колег. Путівник дійсно став їм у нагоді.

"Хочу подякувати всім, хто придумав створити "Путівник першокурсника"! І я впевнена, що це подяка від імені всіх першокурсників, – каже студентка першого курсу Іванна Олійник.  У перші дні навчання кожен з нас відчував себе маленьким кошеням, якого скинули в річку і сказали: "Випливи!" Наша пам'ять переповнювалась від нових назв вулиць міста, на яких розташовуються кафедри. Крім того, уявляєте, як було складно розібратись в розкладі, де написано так багато букв і цифр? Ми не раз панікували, коли розуміли, що переплутали практичне заняття з лекцією! Але нам було не страшно, бо з нами був "Ескулап-ІФ"! Завдяки карті, яку розмістили у журналі, розкладу дзвінків, "сумці першокурсника" та іншій неймовірно корисній інформації ми легко знаходили вихід із подібних ситуацій! Я та мої одногрупники досі носимо його у сумці, про всяк випадок".

Нагадаємо, щомісяця на сторінках газети "Ескулап-ІФ" можна знайти окремий розворот, над публікаціями до якого працює студентська група авторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: