fbpx

У Франківську священики вчитимуть всіх охочих, як боротися з корупцією – "чумою XXI століття"

Суспільство 16:23, 20.05, 2016

Для викорінення прогресуючого хабарництва українська церква пропонує антивірусну програму, що містить цілком прагматичні кроки й реальні механізми боротьби з соціальною "чумою XXI століття".

Знайомство з ними розпочнеться в івано-франківському храмі Івана Хрестителя в понеділок 23 травня – разом зі стартом проекту "З Творцем ти можеш усе".

Як стверджує його ініціатор отець Володимир Вінтонів, це потужний поштовх до самовдосконалення та зміни життя на краще. Вперше проект стартував у лютому 2012-го.

За словами організаторів, особливість нового, вже дев’ятого за рахунком сезону проекту в тому, що зміни, котрі він інспіруватиме, матимуть не лише персональний, але й соціальний характер.

Завдяки учасникам саме цього етапу проекту, переконаний отець Володимир, розпочнуться такі очікувані позитивні зміни в суспільстві. Тому всіх, кому небайдужа доля країни, він запрошує приєднатися до тренінгу, що стартує в понеділок, 23 травня о 18.30 год.

Саме в храмі Святого Івана Хрестителя, що на вул. Микитинецькій у Івано-Франківську, крім головної святині міста – Чудотворної Ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської – зберігаються мощі Святого Хосемарії Ескріва де Балагера, за посередництва якого люди отримують успіх у праці. Що ж до проекту оздоровлення суспільства – він спрямований на зміни передусім у професійній сфері.

Прогресу в процесі тренінгу досягатимуть за допомогою євангелізації. 

Учасники тренінгу ознайомляться також з окремими витягами з праць Ґанді, Мартіна Лютера Кінґа та св. Івана-Павла ІІ. 

Крім теоретичної частини, обіцяють також цілком практичні рецепти й інструменти для впровадження змін у сім’ї та на місці праці, в місті та країні. Важливо, переконує отець Володимир, щоб люди, особливо молодь, усвідомили: церква не може стояти осторонь того, що відбувається повсякчас у житті кожного громадянина та країни загалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: