fbpx

У Франківську та десяти районах області можливі перебої з електропостачанням

Суспільство 12:27, 14.05, 2015

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" доводить до відома споживачів Івано-Франківської області, що з 14 до 17 травня НАК "Укренерго" буде проводити ремонт високовольтної лінії ПЛ 330-кВ "Бурштинська ТЕС – Івано-Франківськ". У зв'язку з цим на зазначений період знижується надійність електропостачання половини області, що живиться від цієї лінії.

Це означає, що у випадку аварійного вимкнення ПЛ-330 кВ "Івано-Франківськ – Чернівецька" можливі тимчасові перебої з електропостачанням у Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Коломийському, Косівському, Надвірнянському, Снятинському, Тлумацькому районах, місті Коломия, Яремча і частині Івано-Франківська, а також частині Рожнятівського та Тисменицького районів. 
Енергетики наголошують, що магістральні мережі, про які йде мова, знаходяться на балансі та обслуговуванні НЕК "Укренерго" і в цій ситуації ПАТ "Прикарпаттяобленерго" не може нести відповідальності за наслідки перебоїв у електропостачанні, передає КУРС з посиланням на прес-службу ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Також у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" повідомляють, що рішення про час та тривалість ремонтних робіт визначає балансоутримувач мереж – НЕК "Укренерго". Такі ремонті роботи є необхідними для забезпечення надійного електропостачання у зимову пору, коли навантаження на мережі зростає. Як правило, вони традиційно проводяться у весняно-літній період, коли найменше навантаження в енергосистемі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: