fbpx

У Франківську ТСН спільно з соціологами проводить незалежний екзит-пол

Політика 09:04, 15.11, 2015

15 листопада 2015 року, у день другого туру виборів міських голів, де призначено повторне голосування, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Телевізійної служби новин (телеканал "1+1") проведе Екзит-пол'2015 у 7 містах України. Серед них – Івано-Франківськ.

Головною метою проекту є забезпечення ефективного громадського контролю за чесністю виборчої процедури, а також отримання інформації про соціально-демографічну структуру електорату кандидатів, інформує ТСН.

Під час опитування застосовуватиметься методика "таємного голосування", оскільки вона зменшує кількість відмов і суттєво підвищує надійність даних екзит-полу.

Суть методики полягає в тому, що під час проведення опитування, замість прямого запитання "Скажіть, за кого Ви проголосували?", респондент сам заповнює анкету, що починається із цього запитання.

Крім цього, анкета міститиме запитання про стать, вікову групу, освіту, а також час ухвалення рішення, за кого голосувати. При цьому респондента проситимуть заповнити демографічні запитання анкети, але зазначать, що це не обов'язково.

Вибірка екзит-полу складатиметься із виборців, які проголосували на виборчих дільницях на території відповідного міста, та буде репрезентативною для кожного окремо узятого міста в цілому.

Перші попередні результати екзит-полу будуть оприлюднені ввечері 15 листопада на ТСН.ua та сайті КМІС і будуть оновлюватись відповідно до темпів обробки даних опитування.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: