fbpx

У Франківську учнем року-2016 став гімназист Богдан Кирста

Суспільство 20:43, 13.05, 2016

12 травня 2016 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, на якому таємним голосуванням відповідно до положення про конкурс було визначено переможця конкурсу "Учень року-2016".

Ним став учень 7 (11) класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Кирста Богдан Петрович. Особливий інтерес Богдан виявляє до художнього слова, сам пише прозу та поезію, майстерно висловлює поетичне слово на сцені. Один із найкращих учнів школи-гімназії № 3, є учасником шкільного драматичного гуртка "Первоцвіт".

У 2012 році вступив у НСОУ "ПЛАСТ", організатор багатьох вишколів "Пласту". У 2013 році ініціював проведення міських літературно-акустичних вечорів. У січні 2014 року вперше провів акцію "Поетична вервичка пам՚яті Крут" на барикадах Євромайдану в Івано-Франківську, яка проводиться щорічно. У 2015 році став співзасновником Всеукраїнського літературного об՚єднання "Поет-квартал". У листопаді 2015 року  гімназиста було посвячено в Українське Реєстрове Козацтво. У березні 2016 року міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків нагородив Кирсту Богдана грамотою департаменту культури "За вагомий внесок у розвиток літератури міста Івано-Франківська та з нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії". Учень виступає з власними віршами на різноманітних літературних вечорах в Івано-Франківську, Львові, Трускавці, Києві. Другий рік – голова шкільного самоврядування, капітан шкільної команди військово-патріотичної гри "Джура", молодіжної науково-пізнавальної гри "Чорний ліс". За останні два навчальні роки Богдан – переможець конкурсів "Різдво моєї душі", "Об՚єднаймось, брати мої…", "Ми  європейці", "Таланти землі Галицької", "Майбутній Івано-Франківськ" та багатьох інших.

Також департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради на виконання рішення колегії управління освіти і науки від 12.05.2016 р. висловловив клопотання щодо нагородження подякою міського голови 25 травня 2016 р. на загальноміському святі обдарованої молоді "Ми – надія твоя, Україно!" номінантів на звання "Учень року – 2016":

Букатюка Романа, учня 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, бронзового призера Міжнародної олімпіади в Бразилії "Науки про Землю", за високі досягнення у навчальній діяльності;

Капінус Уляну, ученицю 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, переможця IV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та біології й конкурсів Малої академії наук, за високі досягнення у навчальній діяльності;

Протаса Ернеста, учня 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови, переможця IV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учасника 50-ї Міжнародної Менделеєвської олімпіади, за високі досягнення у навчальній діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: