fbpx

У Франківську за підтримки НЕФКО утеплюють дитсадок "Калинова сопілка". ФОТО

Суспільство 17:25, 26.02, 2018

Програма енергетичної модернізації івано-франківських навчальних закладів набирає обертів. Загалом спільно з міжнародною інституцією НЕФКО планують комплексно утеплити 30 шкіл та садків.

На першому етапі – ті, які завершать цьогоріч, – 7 навчальних закладів. Серед них і ДНЗ №4 "Калинова сопілка", роботи у якому сьогодні оглянув міський голова Руслан Марцінків, передає прес-служба МВК.

За проектом у садку утеплять фасад та дах, встановлять енергоощадні вікна й двері, реконструюють систему теплопостачання, встановлять індивідуальний тепловий пункт, відремонтують вентиляційну систему.

"Як на вулиці була температура нижча -15С°, то в окремих приміщеннях відчувався холод. Понад 30 років ми очікували покращення умов, щоб нашим дітям було комфортніше. Особливо важко було у період до і після опалювального сезону. Іноді на вулиці було тепліше, ніж у приміщенні. Те, що зараз робиться, – це наша велика радість. Маю на увазі працівників, батьків і діток",  каже завідувачка садка Тамара Сливоцька.

Окрім "Калинової сопілки", у 2018 році також енергетично модернізують навчально-реабілітаційний центр (вул. Хоткевича, 52а), ДНЗ № 23 "Дударик" (вул. Сухомлинського), № 36 "Віночок" (вул. Целевича), №18 "Зернятко" (вул. Івана Павла ІІ) та №33 "Кристалик" (вул. Вовчинецька). А в ДНЗ № 16 "Сонечко", що на вул. Короля Данила, роботи вже завершуються.

"Зараз активно реалізуємо цю програму. Оскільки маємо справу з міжнародною інституцією, яка дала нам кредит і грант, трохи затягнулись підготовчі роботи – проект, експертиза. Проте в багатьох садках на сьогодні маємо гарні результати: десь замінено вікна, десь утеплено фасади тощо. Тішуся, що місто співпрацює з міжнародними фінансовими донорами, адже завдяки цьому можемо виконувати великий обсяг вартісних робіт", – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: