fbpx

У Франківську вчені з України й Британії обговорять перспективи видобутку сланцевого газу

Економіка 12:50, 15.01, 2015

Відомий британський учений та експерт в галузі сланцевого газу професор Кевін Тейлор розповість прикарпатцям про досвід Великої Британії в галузі розвідки, буріння та видобування сланцевого газу.

У середу, 21 січня 2014 року, на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться круглий стіл "Вуглеводневий сектор Івано-Франківщини: проблеми та рішення", що організовується спільно з ГО "Бюро розвитку, інновацій та технологій".

Учасники обговорять проблеми та перспективи видобування вуглеводнів в Івано-Франківській області в рамках проекту "Незалежний моніторинг ресурсних та фінансових потоків від видобутку традиційних та нетрадиційних вуглеводнів в Україні в рамках УРП", який виконується за фінансової підтримки ЄС.

Участь в круглому столі візьмуть вітчизняні вчені та експерти, а також відомий британський учений та експерт в галузі сланцевого газу професор Кевін Тейлор (Університет Манчестера). Його виступ буде присвячено досвіду Великої Британії в галузі розвідки, буріння та видобування сланцевого газу.  

Інтерес для експертної громади також становитимуть доповіді вітчизняних учених щодо перспективних напрямків керованих змін в організації функціонування івано-франківського сектору енергетичного ринку, пропонованих регуляторних змін до порядку розроблення покладів сланцевого газу в Україні та екологічних аспектів, пов’язаних із розробкою покладів газу нетрадиційного походження.

Для участі в круглому столі запрошені представники Івано-Франківської ОДА та обласної ради, а також представники адміністрації районів області, на яких заплановані роботи в межах Олеської площі згідно з Угодою про розподіл продукції між Україною та компанією Chevron.

Загальною метою проекту є покращення управління бюджетними надходженнями від видобування вуглеводнів шляхом посилення здатностей місцевих громад у частині моніторингу надходжень та їх розподілу.

Круглий стіл відбудеться в аудиторії 0314 головного корпусу унівреситету за адресою вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ. Початок о 10 год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: