fbpx

У Франківську відбулась прем'єра вистави "На Західному фронті без перемін". ФОТО

Культура 10:35, 01.12, 2017

Вчора, 30 листопада, у Франківському драмтеатрі відбулась прем'єра вистави "На Західному фронті без перемін" за однойменним твором Еріха Марії Ремарка.

Це дебютна режисерська робота заслуженого артиста України Олексія Гнатковського. У виставі йдеться про долю шістьох німецьких солдатів в період Першої світової війни. Вони намагаються розуміти, чому їх послали на фронт та за що борються. Вони усвідомлюють, що їх вороги теж люди, в яких є сім'ї, але вони повинні їх вбивати. У виставі герої переживають важкі бої, обстріли, смерть побратимів та рідних.

Прем'єра відбулась на камерній сцені театру. Глядачі теж були учасниками вистави, вони передавали їжу головним героям, а кілька дівчат навіть танцювали з акторами на сцені під час вистави.

Роман на "На Західному фронті без змін", написаний у 1929 році, одразу став найбільш популярним тиражним виданням за всю історію Німеччини. У тому році його переклали 26 мовами. Книга – не викриття і не сповідь, а лише спроба розповісти про покоління, яке занапастила війна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: