fbpx

У Франківську відбувся "Брейн-ринг", присвячений Небесній Сотні

Суспільство 20:55, 08.12, 2016

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького пройшов брейн-ринг серед студентів.

Метою заходу стала популяризація серед молоді знань про Небесну Сотну та події в Україні часів Майдану. До складу журі увійшли волонтер, ветеран ЗСУ, сотник Майдану Ігор Чернецький, "голос франківського Майдану" Ростислав Микитюк, Ірина Дідич, донька Героя України Сергія Дідича, та журналіст Михайло Мазур, інформує ГК.

"Я сподіваюся тут почути, що ви багато знаєте про моїх побратимів. Ви маєте знати все і передавати це у майбутні покоління. Бажаю, щоб в майбутньому ви не знали, що таке війна", – висловив сподівання Ігор Чернецький.

На брейн-ринг прибули також родичі бійців АТО та героїв України. Головою журі та ведучим гри став Володимир Макаров.

Свої знання на тему подій Майдану показували 9 команд студентів, даючи відповіді на 21 питання, розділені на 3 блоки.

Самі учасники розповідають, що історію свою пам’ятають і вважають, що проводити такі змагання, зустрічі необхідно, щоб ніколи не забувати про події останніх років.

"Особисто я історію вчив і раніше. Це цікаво і необхідно, бо це є наша історія, навіть не наших батьків, дідусів, а наша. Якщо ми самі забудемо про події Майдану, ми просто перестанемо бути нацією", – ділиться учасник команди "Незламні" Павло Українець.

Переможці та учасники отримали призи та нагороди, а команді, що зайняла перше місце, дістався кубок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: