fbpx

У Франківську відбувся фестиваль молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе"

Суспільство 13:14, 03.12, 2014

У середу, 3 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день інваліда. Уже традиційно Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить у цей день фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

За словами організаторів, метою фестивалю є виявлення та пропаганда творчих надбань дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку. У фестивалі взяли участь вихованці навчально-реабілітаційного центру, БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" та учні шкіл міста, пише ГК.

Цього року тринадцятий фестиваль "Повір у себе" проходив у Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки. У рамках фестивалю відбувся святковий концерт та виставка творчих робіт дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Діти та молодь представили свої роботи та творчі надбання.

Учасники доводять, що, незважаючи на свій стан, вони талановиті, можуть і вміють творити чудові речі. Роботи було представлено у наступних номінаціях: художня вишивка, вишивка бісером, декоративно-прикладне мистецтво, збірні моделі з фанери, роботи, виконані технікою декупаж, паперо-пластика, орігамі, бісероплетіння, вироби з дерева.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: