субота, 23 лютого

У Франківську відбувся футбольний ветеранський турнір пам’яті Віктора Клим’юка. ФОТО

У суботу, 18 березня, в Івано-Франківську пройшов ветеранський турнір, присвячений пам'яті футболіста та тренера Віктора Клим’юка. В турнірі взяли участь шість команд: "Прикарпаття", "Бескид" Надвірна, "Покуття" Коломия, "Карпати" Яремче та дві команди "Друзі Віктора Клим’юка" з Івано-Франківська та Києва.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Турнір розпочався із матчів у груповому турнірі у двох групах. Переможцями груп стали команди "Друзі Віктора Клим’юка" з Києва та "Покуття", які отримали по дві перемоги над суперниками, пише Репортер.

В матчі за 5-те місце команда яремчанських "Карпат", до складу якої увійшли футболісти, які свого часу під орудою Віктора Клим’юка здобули кубок України серед аматорських команд, впевнено здолала надвірняньский "Бескид".

В матчі за третє місце ветерани ФК "Прикарпаття" впевнено перемогли команду "Друзі Віктора Клим’юка" із Івано-Франківська з рахунком 4:0.

У фіналі зійшлися переможці групового етапу команди "Друзі Віктора Клим’юка" з Києва та коломийське "Покуття". Жодна з команд не використала свої моменти в першій половині зустрічі. В середині другої кияни двічі вразили ворота опонента, що дозволило їм впевнено довести гру до перемоги та стати першим переможцем турніру.

КОМЕНТУВАТИ