fbpx

У Франківську відбувся Міжнародний паливний конгрес-2015

Суспільство 12:12, 14.12, 2015

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся Міжнародний паливний конгрес-2015, який проходив під егідою студентського відділення Спілки інженерів-нафтовиків (SPE), міжнародної некомерційної професійної організації нафтової промисловості.

Спонсорами конгресу виступили Міністерство освіти і науки України та постійний партнер університету ТОВ "Геосинтез Інженірінг" (м. Полтава). У заході взяли участь понад 50 студентів, включно з іноземними учасниками – студентами з Республіки Польщі, Румунії та Російської Федерації, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
На конгресі розглядалися питання науково-технічного розвитку енергетичної галузі, запровадження нових технологій видобування, транспортування, зберігання вуглеводнів, ощадного їх використання. 

Зазначимо, що цього року Міжнародний паливний конгрес проходив у ІФНТУНГ вдруге. Перший захід такого рівня було організовано студентським відділенням Спілки інженерів-нафтовиків у травні минулого року.

У рамках конгресу також провели круглий стіл професійної секції Спілки інженерів-нафтовиків в Івано-Франківській області. Робота конгресу тривала 3 дні. Після завершення події іноземні учасники конгресу мали змогу долучитися до пізнавальної екскурсії мальовничими куточками Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: