fbpx

У Франківську відбувся Науковий фестиваль. ФОТО

Стиль життя 22:31, 14.05, 2016

Сьогодні Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника відзначив 76-річчя від свого заснування. З цієї нагоди в Міському парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відбулося свято Науковий фестиваль.

У рамках програми фестивалю відбулася презентація Інститутів та факультетів університету, під час якої учасники свята мали чудову нагоду побачити демонстраційно-наукові експерименти з фізики та інформаційних технологій (виготовлення сонячних генераторів; перетворення тепла в електрику (для зарядки мобільних), робото-технічні моделі); хімії (серія дослідів з хімічними реактивами, визначення якості навколишнього повітря, імітація вогню, порізів, тощо); біології (експерименти на екологічну тематику (вплив вуглекислого газу на навколишню температуру, дихання дріжджів, дихання людини і вуглекислий газ); біохімії (можливість побачити свою ДНК, як функціонує клітина, старих, хворих на ожиріння і хворобу Паркінсона плодових мушок, трансгенні лабораторні організми), інформує прес-служба ПНУ.

Під час свята пройшли цікаві майстер-класи з ткацтва, різьби по дереву, кераміки, іконопису та скульптури, навчання по професійній фото- та відео-майстерності, поетичні читання.

Свої вміння також продемонстрували педагоги, економісти, юристи та журналісти.

На науковому фестивалі працювало туристичне містечко. Фахівці Інституту туризму навчали охочих розкладанню наметів, розпалюванню імпровізованого вогнища, проводили тематичні конкурси та дегустацію страв.

Не обійшлося на святі і без спорту. Відбувся майстер-клас з  настільного тенісу, змагання з гирьового спорту та презентація нового виду спорту – дартсу.

На сцені літньої естради відбулася святкова концертна програма за участю творчих колективів Інститутів та факультетів університету, а також веселе естрадне шоу, яке підготували студенти кафедри театрального і хореографічного мистецтва Інституту мистецтв.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: