fbpx

У Франківську відкрилась патріотична виставка Григорія Михнюка

Культура 20:38, 20.10, 2015

З нагоди 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника України в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт Григорія Михнюка.

На виставці представлені портрети героїв-захисників: українських січових стрільців, воїнів УПА, учасників АТО, всього 31 робота.

Стиль художника – реалістичний, динамічний, експресивний. Зображені люди на полотнах різні за віком і долею, вони веселі й сумні, вони дивляться на нас як носії найвищої духовності – любові до ближнього, до рідної землі, за яку жертвували найдорожчим – своїм життям. 

Мистецькою окрасою свята стали виступи солістів-вокалістів МЦД – у їх виконанні звучали патріотичні пісні; ведуча свята – методист МЦД Олександра Муравйова. Організувала цей захід директор ЦПВ ім. С. Бандери Галина Савченко у співпраці з ВГО УРК. Виставка творчих робіт Григорія Михнюка "Славна ненько Україно, не забудь про мене…" експонуватиметься в ЦПВ ім. С. Бандери до квітня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: