fbpx

В Івано-Франківську відкриття персональної виставки Михайла Дейнеги зібрало аншлаг. ФОТО

Культура 14:57, 14.01, 2016

Сьогодні в Музеї мистецтв Прикарпаття з нагоди 65-річчя директора музею Михайла Дейнеги відкрили його персональну виставку "Інтерпретації".

Михайло Дейнега є членом Національної спілки художників України. Він займається живописом вже понад тридцять років. Його персональні виставки проходили в багатьох країнах світу. Привітати ювіляра та ознайомитися з його роботами прийшли чимало франківчан.

Сам митець на відкритті зазначив, що не відчуває себе на 65.

"Я не знаю, звідки взялись ці роки. Воно швидко пролетіло. Я не відчуваю, що ті роки є зі мною. Час не є нашим ворогом, він є нашим другом і товаришем, супутником по життю. Народ говорить, що з віком до людини приходить мудрість. Може, тому, що посріблився волос на голові, але сьогодні я відчув, що я біля тої мудрості вже трохи стою", – сказав Дейнега.

Голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України Микола Якимечко відзначив, що Михайло Дейнега є дуже продуктивним митцем.

"Останні роки Михайло Дейнега займається олійним живописом, пише, здебільшого, пейзажним жанром. Це досить продуктивна людина. Він кольоровий. Попри те, що йому вже 65, він не боїться яскравих кольорів, не боїться відкритих кольорів, не боїться контрасту. Він постійно в пошуках. Це сучасний молодий чоловік. Коли ми говоримо, що душа не старіє, то Михайло Дейнега є наочним втіленням цього", – сказав Якимечко.

Голова громадської ради при Івано-Франківській ОДА Віталій Перевізник додав, що Михайло Дейнега так добре виглядає на свої 65, бо робить добрі справи.

"Я прийшов сюди і побачив, що неможливо проштовхнутись. Дуже зрадів за мого давнього друга. Дуже тішить його мистецтво. Хочу відзначити і його велику громадську роботу та побажати йому багато років плідної праці. Він так гарно виглядає, тому що робить добрі справи. Його мистецтво мені до душі, воно милує око і тішить серце", – сказав в коментарі КУРСу Віталій Перевізник.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: