fbpx

У Франківську відзначили найкращих підприємців. ВІДЕО

Економіка 17:56, 12.09, 2017

Зробити місцеву економіку стабільною, створити нові робочі місця та "наситити" ринок вітчизняними товарами і послугами. Усе це під силу тим, хто уміє поєднувати власну вигоду із користю для держави. Своє професійне свято відзначили івано-франківські підприємці.

Саме підприємці вивели Івано-Франківськ на лідерські позиції в Україні, стверджує головний податківець міста Любомир Слободян. Лише за останніх півроку місцевий бізнес поповнив міську казну на 30 мільйонів гривень, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Місто розвивається на бізнес-ініціативах, кажуть чиновники. Міська влада охоче підтримує тих, хто вирішив започаткувати в Івано-Франківську власну справу. І запевняє, за останні два роки напрацювання в цьому напрямку вивели місцеве підприємництво на новий рівень.

Справді, на місцевому рівні, стверджують підприємці, для розвитку бізнесу створені сприятливі умови. Втім, пріоритети, визначені державою, не настільки лояльні до підприємництва. І навпаки – стають перешкодою, а не сприянням.

Незважаючи на це, лише в поточному році в Івано-Франківську зареєструвалося понад 1200 підприємців. Найкращих із них міська влада нагородила відзнаками за сумлінну й ефективну працю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: