п'ятниця, 22 березня

У Франківську відзначили найкращих спортсменів і тренерів. ФОТО

Вчора під час засідання колегії управління спорту облдержадміністрації прикарпатських спортсменів і тренерів, які досягли вагомих результатів у 2017 році, нагородили відзнаками, грамотами та грошовими сертифікатами.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

Почесні нагороди їм вручили голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич і директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді і спорту України Роман Вірастюк, передає прес-служба ОДА.

Вітаючи спортсменів напередодні Різдвяних і новорічних свят із перемогами на світових та європейських змаганнях, Олег Гончарук побажав їм міцного здоров’я, впевнених перемог на змаганнях, сили і натхнення. А тренерам – більше можливостей для належної підготовки майбутніх чемпіонів.

"Спортсмени Івано-Франківщини прославляють Україну на європейських та світових змаганнях. На жаль, не завжди їм вдається досягати блискавичних результатів, а також демонструвати власну силу, впевненість та жагу до перемоги через недостатню матеріально-технічну забезпеченість закладів фізичного виховання, – зазначив Олег Гончарук. – Тому спільно з депутатським корпусом обласної ради робитимемо все можливе, аби наші спортсмени мали всі можливості для досягнення успіху, а їх тренери – для підготовки гідних чемпіонів".

За вагомі досягнення в галузі спорту спортсменам і тренерам області вручили почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також відзнаки обласної державної адміністрації і обласної ради. Чимало переможців змагань отримали грошові сертифікати.

КОМЕНТУВАТИ