fbpx

У Франківську військові льотчики провели планові польоти. ФОТО

Суспільство 16:05, 20.05, 2016

В Івано-Франківській бригаді тактичної авіації в рамках планових польотів пройшло відпрацювання вправ льотної підготовки на літаках МіГ-29 та Л-39.

Погодні умови дозволили льотчикам бригади і вдень, і вночі якісно виконати елементи бойового застосування, серед яких фігури вищого пілотажу: напівповороти, граничні по тязі віражі, повороти на гірках та інші, пише КУРС з посиланням на Повітряне командування "Захід".

Як розповів старший льотної зміни – командир бригади полковник Юрій Погорілий: "Метою чергової льотної зміни є відновлення навичок на бойове застосування по наземних цілях зі складних видів маневру, наприклад, відпрацьовані елементи атаки з бойового розвороту та напівпетлі".

На землі кожен польот підлягає ретельному аналізу. Перелік його параметрів реєструється спеціальною системою, результати якої докладно вивчає група підготовки та регламенту контрольно-записувальної апаратури та обробки інформації. Завдячуючи роботі фахівців групи інженерно-технічного складу, керівництва польотами та підрозділів наземного забезпечення польотів наші аси в повітрі почувають себе впевнено і гідно демонструють високий рівень своїх вмінь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: