fbpx У Франківську вода у міському озері відповідає нормам, – Держпродспоживслужба | Курс

У Франківську вода у міському озері відповідає нормам, – Держпродспоживслужба

Суспільство 09:55, 05.06, 2018

Головне управління Держпродспоживслужби в області нагадує жителям краю, що єдиним місцем, котре дозволене для купання в місті Івано-Франківську, є пляж міського озера по вул. Гетьмана Мазепи.

Міське озеро підготовлене до початку купального сезону. На території озера встановлена кабіна для переодягання, виділені зони: відпочинку, обслуговування, озеленення, спортивна зона, дитячий сектор та пішохідні доріжки. Територія міського озера знаходиться в належному санітарному стані.

В середині травня спеціалісти Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби відібрали проби води з міського озера для дослідження на фізико-хімічні та мікробіологічні показники. Згідно з експертним висновком Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 000796 п.м./18 від 21.05.2018 р. вода відповідає чинним нормативним документам

Окрім того, під час купального сезону буде проводитися постійний (щомісячний) лабораторний контроль за станом води у міському озері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: