fbpx

Чому у Франківську не працює нова велорозмітка bikebox. ФОТО

Суспільство 19:13, 30.05, 2016

Водії не розуміють інноваційної для українських міст велорозмітки, яка регулює рух на перехрестях, тож не дотримуються правил.

"Сьогодні мав можливість вживу поспостерігати за новою розміткою на перехресті Коновальця-Сахарова. А саме bikeboxами. На жаль, більшість водіїв ігнорить стоп-лінії і нагло виїжджає на них.

Протягом 16 хв. відсоток тих, що зупинились і не зупинились перед розміткою, приблизно 40% на 60%. Хоча це не так вже і погано, якщо враховувати, що дана розмітка є вперше в Україні!

В правилах ПДР немає нічого про неї, тому залишається сподіватися на здоровий глузд водіїв.

Але приємно вразила жінка на Hondi, номерний знак АТ 7820 АР, яка на жовтий сигнал світлофора зупинилась на bikebox і після включення червоного здала назад, з'їхавши з розмітки! Що не кажіть, а жінки швидше звикають до інновацій", – поділився у соцмережі Андрій Болехівський. 

КУРС писав, що під час нанесення велорозмітки у Івано-Франківську вперше в Україні нанесли розмітку, яка розмежовує і врегульовує рух велосипедистів і автомобілістів на перехрестях. Експеримент з bikebox-ами поки що проводять лише на одному франківському перехресті. 

До речі, так працює велорозмітка на європейських дорогах:

Чому у Франківську не працює нова велорозмітка bikebox. ФОТО 1

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: