fbpx

У Франківську вийшов в ефір відеопроект "Test Drive з Іриною Висоцькою". ВІДЕО

Суспільство 14:32, 14.07, 2016

Команда франківських відеооператорів "Med Vid" започаткувала власний відеопроект "Test Drive з Іриною Висоцькою", який вчора вже вийшов в ефір на місцевому телебаченні "Канал 402".

Як розповів КУРСу один з ініціаторів проекту Мар'ян Николюк, ідея виникла у нього рівно рік тому.

"На той час і по сьогодні ведеться стаття Like Тест Драйв з Іриною Висоцькою у нашому глянцевому журналі "Like". Тому я з командою Med Vid запропонували Ірі спробувати зробити україномовну програму тест драйвів різних автомобілів. Спершу ми зробили промо на трьох мовах: англ., укр., рос., – щоб оцінити аудиторію, на якій мові частіше переглядають. І вже остаточно зупинилися на україномовній програмі. А з часом у нас появилася можливість показати відеопроект для телеглядачів на місцевому Каналі 402", – розповів Мар'ян Николюк.

Телепрограма буде виходити щосереди о 20.00 та у суботу о 19.30 на Каналі 402. Як розповіла сама Ірина Висоцька, процес зйомки такого відео був дуже нелегкий.

"Як виявилося, знімати відеопередачу не так просто, як, наприклад, зробити фотосесію. Це велика і складна робота. І кожен автомобіль для мене – як курсова в університеті. Я повинна знати все про машину, а потім можна планувати і день зйомки. Але це того варте. Незабутні відчуття. Камера, мотор …" – розповіла Ірина Висоцька.

На цей час вже є три готові передачі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: