fbpx

У Франківську визначили переможців "Бюджету участі-2018"

Суспільство 12:15, 23.06, 2018

Переможцями програми "Бюджет участі - 2018" стали 37 проектів, з яких 32 малих і 5 великих. На їх реалізацію у 2018 році з міського бюджету виділили 2,5 млн грн.

Всі великі проекти-переможці отримали не менше тисячі голосів. Міський голова Руслан Марцінків назвав великим досягненням те, що цього року голосування охопило 10 відсотків населення міста, інформує прес-служба МВК.

"За проекти проголосували понад 25 тисяч франківців. Це означає, що кожен десятий мешканець міста віддав свій голос за одну з ідей. Зараз наша головна ціль – дати мешканцям зрозуміти, що все у їхніх руках. Що саме вони можуть змінити свою вулицю, місто чи мікрорайон. І якщо створення проекту для них – ще надто відповідальний крок, то проголосувати може кожен",  зауважив міський голова.

Координатор програми Христина Костирко зазначила, що місто ще вчиться впроваджувати цю програму й немає ідеальної формули, яка була б успішною. Тому влітку планують провести зустріч з авторами, журналістами то громадськістю щодо зауважень та варіантів, як можна покращити "Бюджет участі" в Івано-Франківську.

Цьогорічна програма показала необхідність поділити проекти не лише на малі та великі, а й за категоріями. Адже більшість переможців у 2018 – освітні та комунальні проекти.

Зустріч з переможцями та вручення сертифікатів відбудуться у липні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: