У Франківську визначилися переможці шкільного турніру "Шкіряний м'яч"

Спорт 13:02, 10.10, 2018

Протягом трьох тижнів на футбольних полях Івано-Франківська тривав другий етап Всеукраїнських змагань між школярами "Шкіряний м‘яч".

Цього року 66 команд змагались у трьох вікових категоріях, інформує прес-служба МВК.

У змаганнях наймолодших футболістів, юнаків 2008 року народження, третє місце вибороли учні ЗШ №25, на другій сходинці учні ЗШ №22, а перемогу у цій віковій категорії здобули учні загальноосвітньої школи №10.

В матчах серед школярів 2007 року народження змагались 22 школи.

Третіми фінішували учні ЗШ №10, другими стали учні ЗШ №25, а перемогу здобули юні футболісти ЗШ №28.

Останніми на старт змагань вийшли юнаки 2006 року народження.

Третя сходинка за гравцями ЗШ №28, друге місце здобули учні УГ №1, а чемпіонами стали учні школи №10.

"Такі змагання є чудовим стартом для юних футболістів. Кожен з теперішніх зірок футболу України колись також грав на призи "Шкіряного м'яча", і це додатковий мотиватор для дітей. Вірю, що кожен з них в майбутньому гратиме у найбільших командах нашої країни", – зазначив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.