fbpx

У Франківську за підтримки Норвегії відкриють бізнес-центр

Суспільство 11:30, 09.06, 2015

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб, Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Йон Фредеріксен, голова правління Міжнародного благодійного фонду "Сід Форум Україна" Дмитро Подолєв підписали меморандум про співпрацю, яким передбачено відкриття в Івано-Франківську бізнес-центру.

Аналогічні центри, де надаються підтримка та інформаційно-освітні послуги охочим започаткувати власний бізнес на основі інноваційних технологій, вже діють у Києві та Чернігові. Планується також відкриття двох бізнес-центрів у Львові. Ці структури функціонують за підтримки норвезького уряду.

"Ми підтримуємо таку ініціативу, тому що з особистого досвіду знаємо – в Україні є розумні молоді люди, які працюють у сфері IT-технологій та прагнуть розвивати власний бізнес. Допоможемо їм у цьому, – зазначив у коментарі журналістам Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Йон Фредеріксен. – Вважаємо, що в Івано-Франківській області є хороша культура для інновацій, стартапів, тому наш вибір ще одного місця для створення бізнес-центру цілком природній".

За словами посла, в Україні планують відкрити мережу бізнес-центрів, які працюватимуть на грантовій основі, проте з часом стануть самодостатніми. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб позитивно оцінив таку ініціативу.

"Створення бізнес-центрів дасть можливість тим, хто хоче започаткувати власний бізнес, і працювати, і навчатися одночасно, – зауважив управлінець. – Щодо бізнес-центру в Івано-Франківську, то поки не визначено, на базі якого закладу він діятиме. Норвезькій стороні пропонуємо до розгляду три варіанти".

Під час підписання меморандуму мовилося також про можливості співпраці у нафтогазовій, туристичній сферах, а також у розвитку гідроенергетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: