fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Франківську за порушення правил перевезення пасажирів розірвуть угоди на роботу з перевізниками на чотирьох маршрутах

У Франківську за порушення правил перевезення пасажирів розірвуть угоди на роботу з перевізниками на чотирьох маршрутах

Суспільство 08:36, 11.06, 2015

За результатами контролю п'яти рейдових груп роботи перевізників за новими правилами у Франківську, Департамент комунального транспорту готує розірвання угоди з підприємцями, які обслуговують в Івано-Франківську чотири маршрути.

Про це повідомив начальник Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку Франківська Михайло Смушак. 

Посадовець у Фейсбук поскаржився на "гарячий" день і відзвітував за перший день роботи перевізників у Івано-Франківську за новими правилами та з новими тарифами. 

"Нарешті те, до чого ми так довго йшли, те, чого так довго добивалися, відбулося. Друзі, це тільки початок реформи, її фундамент. У нас немає чарівної палочки, помахом якої в одну мить "жовті пижики" стануть "сучасними електробусами". Але ми системно і послідовно, кожного дня працюємо над тим, щоб у місті Івано-Франківську з'явився громадський транспорт як мінімум не гірший, ніж у Кракові, Празі, Дрездені чи Відні", – заявив амбіції пан Смушак.

Фундмент реформи у системі пасажирських перевезень в Івано-Франківську постав після того, як громадські активісти міста на громадських обговореннях виступили прости підвищення цін на проїзд без підвищення якості послуг. Вони вимагали встановлення в усіх автобусах GPS-трекерів, які дозволяли би контролювати роботу водіїв на маршрутах та запровадження квитків для контролю пасажиропотоку та обґрунтування вартості перевезень. 

Минулого вівторка Михайло Смушак презентував систему GPS-моніторингу та підвищення якості послуг в громадському транспорті міста.   

Франківцям показали форму водіїв. Представили сайт, на якому можна відслідковувати рух маршруток міськими вулицями. Розповіли про квитки і штрафи для безбілетних "зайців". Михайло Смушак тоді ж пообіцяв, що перевізників, які не виконуватимть нові умови перевезень, позбавлятимуть роботи.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: