fbpx

У Франківську забудовник вимагає від активістів майже 100 тисяч гривень за демонтований будівельний паркан

Суспільство 12:41, 14.12, 2015

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді відбулося судове слухання у справі демонтажу будівельного паркана у зеленій зоні поруч з міським озером.

Йдеться про будівельний паркан біля міського озера, який активісти демонтували 10 вересня.

Орендар земельної ділянки ТОВ "ТРЦ "Гаразд" вимагає від політичного діяча Володимира Кушніренка 92 тисячі гривень за начебто знищений будівельний паркан. 

"Позивач вимагає визнати мої дії зі знищення паркана незаконними і компенсувати збитки. Свій паркан він оцінив, відштовхуючись від кошторисів двох фірм. Одна намалювала цифру у 105 тисяч гривень, інша – 92 тисячі. Тож позивач вибрав меншу цифру і вимагає від мене 92 тисячі гривень.Тобто за ці гроші орендар має намір поставити новий паркан, який я демонтував",  прокоментував КУРСу відповідач Володимир Кушніренко.

Крім того, він зауважив, що не знімає з себе відповідальності за участь та організацію акції. Але наголосив, що громадські активісти не ламали і не знищували паркан, а демонтували його розібрали по секціях і поскладали на орендованій земельній ділянці.

"Тож жодних збитків я не завдав, паркан ніхто не знищував і не ламав",  відзначив Кушніренко.

Володимир Кушніренко повідомив у суді, що його неналежно повідомили про судове засідання, тому попросив перенести його, щоб він міг належно підготуватись. 

Суд переніс розгляд справи на 26 січня 2016 року.

Нагадаємо, франківські громадські організації та небайдужі мешканці вимагають припинити забудову "зеленої зони" довкола міського озера. На запланованих під житлове будівництво рекреаційних територіях активісти вимагають облаштування парку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: