fbpx

У Франківську закінчилися бланки посвідчень багатодітних сімей, що дають право на безкоштовні сніданки у школах

Суспільство 19:06, 05.02, 2018

З нового року діти з багатодітних сімей в Івано-Франківську мають право на безкоштовні сніданки. Втім, бланки посвідчень, за якими діти отримують пільги, в обласному центрі закінчилися.

Про це йшлося сьогодні на нараді з питань організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти.

"Основним документом для того, щоб діти з багатодітних сімей харчувалися безкоштовно, є посвідчення. Посвідчення видаються дітям з 6 років, але основним документом є посвідчення, видані на батьків. Термін дії багатодітної сім’ї – до досягнення найстаршої дитини 18-річного віку. Але якщо дитина навчається у вищих навчальних закладах, то – до досягнення 23 років. І якраз у батьківських посвідченнях це все прописано", – пояснила Світлана Бойчук, головний спеціаліст департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Вона зазначила, що на сьогодні залишилося дуже мало бланків посвідчень. Якщо вони закінчаться, закликала підприємців, які надають у школах послуги з гарячого харчування, брати до уваги довідку про склад сім’ї, до якої додаються копії свідоцтв про народження дітей.

"Це тільки в тому випадку, коли ви отримаєте листа з департаменту освіти про те, що закінчилися посвідчення", – зазначила Бойчук.

На нараді двоє підприємців повідомили, що є вже скарги від батьків, які не можуть отримати посвідчення, бо закінчилися бланки.

Також Світлана Бойчук наголосила на тому, що у школах Івано-Франківська дійсні і ті посвідчення багатодітних сімей, як видані в інших містах.

Щоб отримати довідку, яка тимчасово замінить посвідчення, батькам слід звертатися у Центр надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, 15 грудня минулого року на сесії Івано-Франківської міської ради депутати одностайно і без обговорення прийняли рішення про підвищення цін на харчування дітей у дитсадках і школах міста.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: