fbpx

У Франківську з'явиться ще один мурал

Культура 14:45, 07.06, 2016

Завдяки підтримці ПАТ "Прикарпаттяобленерго" в Івано-Франківську з’явиться новий мурал. Робота молодого талановитого художника Дмитра Микитенка прикрасить стіну будівлі в центральній частині міста і стане наймасштабнішою зі створених у рамках програми візуального мистецтва фестивалю "Porto Franko Гоголь Fest".

Нагадаємо, що "Porto Franko Гоголь Fest" – це міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який проходитиме в Івано-Франківську з 8 по 12 червня. Захід покликаний об’єднати креативних людей, актуальні ідеї та живі ініціативи Івано-Франківщини, розкрити культурний та туристичний потенціал Івано-Франківська та області. Сьогодні організатори фестивалю розповіли, що підготували для франківців сюрприз.

Фестиваль матиме півтора десятка напрямів, серед яких: програма візуального мистецтва, театральна, музична (класична академічна музика і альтернативна), екологія і туризм, кіно і література, програма перформансів, балет, хореографія, а також синтетичні  жанри.

"Ми вирішили підтримати саме напрямок візуального мистецтва, адже він чудово пасує до девізу, під яким проживає цей рік наша компанія, – "Створи світ, в якому хочеш жити",  розповідає голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен,  завдяки нашій допомозі художник створюватиме унікальний мурал на сірій непривабливій стіні, вдихаючи у неї життя і змінюючи  навколишнє середовище, а з ним і настрій людей. Вважаю, що такі фестивалі дуже потрібні, адже вони відкривають нам нові сучасні види мистецтва, знайомлять з нетрадиційними формами творчості, розширюють наш кругозір, а ще – дають шанс молодим талантам проявити себе".

Зазначимо, що у своїй роботі ПАТ "Прикарпаттяобленерго" дотримується принципів ведення соціально відповідального бізнесу. Компанія підтримує розвиток футзалу на Прикарпатті, є партнером Міжнародного фестивалю ковальського мистецтва "Свято ковалів", надає допомогу підшефним школам-інтернатам та реалізовує низку соціальних і екологічних проектів у Івано-Франківську та області. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: