fbpx

У франківських маршрутках видають підроблені квитки. ФОТО

Суспільство 18:31, 10.06, 2015

Як повідомляв КУРС, в Івано-Франківську з 10 червня тариф на проїзд у міському пасажирському автотранспорті загального користування зріс до 4 грн.

Тариф на проїзд за 4 грн встановили лише для тих перевізників, які обладнали свої автобуси приладами GPS-моніторингу й отримали у департаменті комунального господарства, транспорту і зв'язку серійні квитки встановленого зразка для обілечування пасажирів.

Втім, з самого ранку водії маршруток, які не мають встановлених GPS-моніторингів, намагалися одурити франківців, беручи замість 2 грн 4 грн за проїзд. 

"Галицькому кореспонденту" потрапив до рук квиток, який видали франківцеві Роману Стречковському у маршруті №23, АТ0716АА.

Квиток не має захисної плівки, а отже, вважається недійсним.  До того ж виданий водієм квиток суттєво відрізняється від розробленого департаментом.

Нагадаємо, сьогодні зранку водій цього ж маршруту взагалі не видавав квитки пасажирам. Франківці вимагали у Департаменту ЖКГ, транспорту і зв'язку рзірвати угоду із цим перевізником. Директор департаменту Михайло Смушак повідомив, що підготовлено подання про розірвання угоди.

Нагадуємо, подати скаргу до мерії на недобросовісних перевізників можна на сайті "Електронний уряд Івано-Франківська". 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: