fbpx

У Галичі представили нового голову РДА

Суспільство 12:33, 27.01, 2015

У Галичі відбулося представлення працівникам апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, міському та сільським головам, громадськості району нового голови районної державної адміністрації Ярослава Бартківа.

Перед присутніми виступив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, який зачитав розпорядження Президента України від 24 січня 2015 року №71/2014-рп "Про призначення Я. Бартківа головою Галицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області".

Привітав новообраного голову з призначенням голова районної ради Петро Стрембіцький, який зауважив, що в нелегкий період доводиться заступати Ярославу Петровичу на цю відповідальну посаду, адже країна переживає важкі часи, тому сьогодні як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому.

Перед присутніми також виступив народний депутат України Михайло Довбенко, який коротко охарактеризував ситуацію в державі в умовах війни, основні складові державного бюджету, зупинився на важливих моментах своєї депутатської діяльності та побажав новопризначеному очільнику району успішної та злагодженої роботи.

Думку громадськості висловив голова районної організації "Народний рух України" Володимир Федорняк, який, звертаючись до очільника району, висловив сподівання, що в своїй діяльності він в подальшому буде завжди враховувати думку галицької громади.

У своєму виступі голова райдержадміністрації пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району. Серед пріоритетів своєї діяльності Ярослав Бартків назвав наступні: забезпечення та підтримка бійців АТО та їх сімей; сприяння волонтерському руху; своєчасна виплата заробітної плати працівникам району; патріотичне виховання галицької молоді; підтримка історичної значимості Галицької землі як невід’ємної частини української держави, збереження району як територіально-адміністративної одиниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: