fbpx

У Галичі проектують Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні

Суспільство 14:57, 16.07, 2015

У Галичі відбулася нарада щодо облаштування Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні. На загальне обговорення учасників оргкомітету були представлені передпроектні пропозиції облаштування Алеї пам'яті. Передбачається створення шести паркових зон з відповідним освітленням, озелененням та лавками.

Також заплановано благоустрій всієї території в цьому районі, повідомляють в Галицькій РДА.

Начальник Галицького КП "Капітальне будівництво" Василь Крук повідомив, що на цей час вже зроблено геодезійну зйомку території, ескіз робіт та розроблено проект генерального плану реконструкції ділянки, що включає алею, територію ДЮСШ відділу освіти та стадіону "Колос".

Щодо ідеологічного навантаження, то, за пропозицією членів оргкомітету, таке місце має бути в одній точці. Запропоновано на місці дзоту спорудити капличку зі скульптурою Архангела Михаїла, який є покровителем Києва, де відбувалися події на Майдані, і символізує боротьбу добра зі злом.

За результатами наради дано доручення КП "Капітальне будівництво" впродовж двох тижнів підготувати проект Алеї та кошторис для проведення експертизи та початку будівельних робіт.

Представникам освіти доручено вивчити питання щодо перепрофілювання Галицької ДЮСШ в військово-спортивну школу ім. Героїв Небесної Сотні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: