fbpx

У Галичі пройшов "Марш здоров'я"

Здоров'я 16:21, 02.12, 2015

Молодіжна громадська організація "Галицький королівський клуб" спільно із Галицьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації провели соціальну акцію "Марш здоров'я".

Захід відбувався в рамках проведення Всеукраїнської профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, інформує Івано-Франківська ОДА.
 

Учні та їх наставники, одягнені у білі футболки та бахіли, із червоною стрічкою – символом розуміння СНІДу та плакатами "Молодь проти СНІДу!", "Молодь за здоровий спосіб життя!" пройшлися центральною вулицею Галича, нагадуючи всім про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця одна з останніх епідемій нашої сучасності, яка була прозвана чумою ХХ століття  синдром набутого імунного дефіциту (СНІД). Під час заходу учні роздавали перехожим інформаційно-просвітницькі буклети з питань попередження ВІЛ/СНІДу та популяризації здорового способу життя, а також символічні червоні стрічки.

Захід проведено з метою формування позитивного світогляду, мотивації до здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді, нагадування оточуючим про те, що ця проблема стосується кожного, а байдужість до неї може стати причиною смертей десятків тисяч людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: